Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
79 500 €
155 488.49 лв.

(1 420 €, 2 777.28 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:32 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 121 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2011 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти 'OMEGA' предлага за продажбаапартамент с 1 спалня в комплекс 'South Bay'
Апартаментът се намира на 2-ри етаж
Площ 56 кв.м.
Апартаментът се състои от антре, всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и остъклена просторна тераса. На долния етаж има мазе 2,15 кв.м. Апартаментът е с изложение север и североизток, което го прави прохладен и комфортен през летните месеци. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано, готово за живеене или отдаване под наем. Много уютен апартамент.
Комплексът се състои от 5 етажа и разполага с асансьор и включва: голям басейн с шезлонги, сауна и фитнес зала.
Комплексът се намира на около 250 метра от плажа, с лесен достъп до цялата инфраструктура в района.
На пешеходно разстояние: на 100 м има борова гора с екопътеки и източник на изворна вода, автобусна спирка, детски площадки. Наблизо има църква и амфитеатър. Марината с модерни барове, уютни ресторанти и магазини е на 7 минути пеша.
Такса поддръжка 8,5 годишно
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0876941921

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Ирина Кураева
+359 885 85 85 03
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ОМЕГА ОФИС СВЕТИ ВЛАС
0885 44 55 66
ОМЕГА  ОФИС СВЕТИ ВЛАС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
omega-vlas.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Свети Влас, ул. Одеса 2
http://www.omegareal.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177625994278687

79 500 €
155 488.49 лв.
История на цената
(1 420 €, 2 777.28 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас